Vánoční menu bez výčitek? Ano!

Home
Články
Vánoční menu bez výčitek? Ano!

Vánoční menu bez výčitek? Ano!

?? Možná si nejste jisti, jestli se dají zvládnout svátky v duchu dobrého jídla a zároveň bez obav z přibrání ??

?? Možná jste gurmáni a chcete si je prostě užít ??

?? Ale možná taky nechcete na konci dne hledat léky na žaludek ??

!! Máme pro vás řešení 🙂 !!

Přemýšlely jsme, jaký vánoční dáreček vám nadělit a nakonec jsme pro vás sestavily celodenní vánoční menu z našich lety ověřených a tradičních receptů.

Příprava začíná už v hlavě, nejlépe s papírem a tužkou v ruce, když si budete psát nákupní seznam, abyste v obchodě nepodlehli lákadlům reklam, slev, akcí.. aby to pak nesklouzlo k opačnému plánu a přeplněnému koši toho, co jsme ani kupovat nechtěli.

My vám pomůžeme veškeré počáteční obavy a otazníky vyřešit a když se zaměříme na kvalitu a ne kvantitu, pak se není čeho bát 😉

Snídaně: nadýchaná vánočka z celozrnné špaldové mouky

Lahodná vánočka z celozrnné špaldové mouky

Dopolední svačina: lahodná cizrnová pomazánka

Pomazánka z cizrny

Oběd: staročeský houbovo-špaldový kuba

Houbovo-špaldový kuba

Odpolední svačina: babiččiny perníčky ve zdravější a chuťově vynikající variantě

Babiččiny perníčky (v celozrnné úpravě)

Tip: Najděte si čas i na procházku, třeba na návštěvu betléma, nebo si běžte užít vánoční atmosféru venkovního kluziště…klidně před Štědrovečerní večeří. Po procházce na čerstvém vzduchu vám příjemně vytráví a o to víc se budou vaše chuťové buňky těšit.

Štědrovečerní večeře: Pokud jste zastánci klasiky a plánujete bramborový salát s kaprem a jen si nejste jistí, jak si právě tento tradiční pokrm vychutnat bez výčitek, pak se vše dozvíte v dalším článku obohaceném recepturami přímo od profesionálního šéfkuchaře.

Tradiční vánoční menu

Dobrou chuť! A přejeme Vám, ať si o vánočních svátcích vychutnáte nejen dobré jídlo, ale hlavně tu hřejivou pohodu s rodinou a přáteli.

Veronika, Kamila, Martina, Vendula, Silvie a Dáša – Tým Nutrifit –

Proč jsou rychlé a "zaručené" diety zrádné?  
Školení zaměstnanců

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top