Školení zaměstnanců

Home
Články
Školení zaměstnanců

Školení zaměstnanců

Mgr. Kamila JančekováKoncem listopadu jsme byli pozváni na meeting ostravské firmy Maxion Wheels. Vedoucí znojemské pobočky Nutrifit, Mgr. Kamila Jančeková, prezentovala managerům firmy praktickou přednášku zaměřenou na rady z praxe a osvědčené tipy, jak se udržet v kondici pomocí správně zvolené výživy.

Součástí přednášky byla i živá beseda se zaměstnanci a možnost absolvovat diagnostické měření tělesného složení na profesionálním přístroji Bodystat.

zdrava firmaProtože vizí snad každé firmy je, mít zdravé a výkonné zaměstnance, kteří nemarodí a cítí se dobře, což se promítá následně i do jejich práce, je skvělé, že jsou i takové firmy, které pro své zaměstnance chtějí to nejlepší.

Ideální by bylo, kdyby se péče o zdraví, a tedy i správnou výživu, stala běžnou součástí přístupu firmy k zaměstnancům. Ať už formou benefitů, nebo právě přednášek a diskuzí vedoucí k osvětě a podpoře zdraví. Výhodou je, že přínos je oboustranný 🙂 ocení ji spokojenější zaměstnanci a firma v produktivitě.

A ještě více nás těší pozitivní zpětná vazba: business people group on meeting
„Chcem Vám velmi pekne podakovat za přednášku. Mali ste to dobře pripravené a skutočne odborne ste reagovali aj na otázky kolegov. Bolo to skutočne prínosné. Mna osobne to inspirovalo k dalším aktivitám v osobní rovině.“ Ludmila Hadarová

Rádi přijedeme i k vám do firmy, nebo na team buldingovou akci.. na míru připravíme vše, co se týká výživy a zdravého životního stylu.

 

 

Vánoční menu bez výčitek? Ano!
Zpracování zeleniny na zimní časy

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top