Ochrana osobních údajů

Home
Ochrana osobních údajů

Provozovatelem webu a zpracovatelem/správcem osobních údaje je Mgr. Veronika Mlčochová se sídlem Sadová 4006/28, 796 03, Prostějov, IČ 76616347, vznik oprávnění 1.4.2010, Městský úřad Prostějov, č.j. OŽÚ 7288/2010.

Ochranu osobních údajů bereme v Nutrifitu velmi vážně. Vaše údaje, především emailové adresy, telefony i jiné, jsou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vámi svěřené údaje jsou zabezpečeny proti manipulaci, ztrátě, zničení či zásahu nepovolaných osob.

Na požádání jsme schopni odeslat informace o tom, jaké údaje o vás na našem webu zaznamenáváme. V případě navštívení našich stránek, zaznamenáváme standardním způsobem IP adresu, přidělenou vaším poskytovatelem, www stránku, z které nás navštívíte, jednotlivé navštívené stránky našeho webu a datum a délku Vaší návštěvy (více informací o použití souborů cookies).

Další osobní údaje typu jména, emailu, kontaktů a dalších zaznamenáváme jen v případě, že nám je poskytnete dobrovolně v rámci kontaktních a poptávkových formulářů na našem webu.

Sesbírané obchodní údaje jsou využívány pro účely technické správy webu, webové analytiky, v rámci anket či pro marketingové účely vždy pouze v přiměřeném rozsahu. Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům následuje jen v rámci závazných právních předpisů. Naši zaměstnanci, spolupracovníci a agentury jsou z naší strany vázáni diskrétností a mlčenlivostí.

Vaše osobní údaje využíváme k tomu, abychom vás informovali o nabídkách či službách, které poskytujeme, případně k další komunikaci v rámci naší obchodní strategie. Účast na informacích tohoto typu je zcela dobrovolná a nemáte-li zájem o informace tohoto typu, můžete nás kontaktovat a kdykoliv se tak od nich odhlásit.

Děkujeme za pochopení,

Váš tým poradny NUTRIFIT

PS: Nebojte se, rozhodně nebudeme zatěžovat vaši emailovou schránku častými emaily ani SPAMem. Vaše emailová adresa je u nás v naprostém bezpečí a nebude používána pro jiné účely ani jinými subjekty.

Top