Podrobná výživová analýza s výživovým plánem

Home
Nabízíme tyto služby...
Podrobná výživová analýza s výživovým plánem

obrázek

Jak začít hubnout, přibírat, žít zdravěji…

Dotazů, které nám kladete, a cílů, kterých chcete dosáhnout, je mnoho. A jak s tím začít, nelze vyčíst jen tak z věštecké koule, protože každý člověk je unikát. Ideálním začátkem cesty k jakémukoliv cíli je detailní výživová analýza.

Výživová analýza zahrnuje hodnocení zdravotně-výživové anamnézy a Vašich záznamů jídla. Vyhodnocení současných stravovacích návyků, přijímané energie a jednotlivých živin vč. jejich poměru. Tedy respektive, co ve stravě chybí a co naopak přebývá. Dále obsahuje energetický propočet jednotlivých dní, zhodnocení pestrosti, pravidelnosti stravování, pitného režimu, pohybové aktivity + vhodná doporučení, tipy, jak začít hubnout a na změny ve stravování, posouzení zdravotních rizik. To vše navíc obdržíte v přehledné grafické podobě v tištěném provedení.

obrázek

Výživová analýza je velmi důležitá pro individuální péči či dlouhodobější spolupráci. Měla by být základem pro sestavení jídelníčku na míru. Její vypracování je součástí všech variant programů. Je také vhodná pro ty, kteří si chtějí ověřit, jestli je u nich z výživového hlediska vše v pořádku a chtějí vědět, co by měli případně zavčas změnit.

Před analýzou je třeba absolvovat vstupní lekci s vyplněním anamnézy a dotazníku. Vhodné je i změření na Bodystatu, pro zjištění složení těla a rychlosti metabolismu. Vstupní konzultace a Bodystat nejsou zahrnuty v ceně analýzy, stejně jako výklad analýzy, který obvykle trvá hodinu až dvě. Vypracování samotná analýzy je velmi časově náročné (cca 8-10 hodin práce), proto je nutná platba předem. Děkujeme za pochopení.

Napište nám ještě teď

Zaujala vás výživová analýza a sestavení výživového plánu? Nebo se chcete jen na něco zeptat? Tak či tak se nám ozvěte!


Jméno*
Email*
Telefon*
Odkud jste
Vaše zpráva


Top