Krátká Mirka (48 let)

Home
Reference
Krátká Mirka (48 let)

Krátká Mirka (48 let)

Dlouho mně trápila moje kila navíc, ikdyž jsem se snažila zdravě jíst a cvičit, pořád se mi nedařilo zhubnout. Hledala jsem informace na internetu a našla několik poraden v Prostějově a vybrala si NutriFit. Vybrala jsem si ho, protože jsem se chtěla naučit správně stravovat a ne užívat nějaké přípravky a doplňky.

Už dřív jsem zkoušela různé druhy diet a preparáty, ale za nějakou dobu se to všechno vrátilo. Chtěla jsem něco, co mi pomůže na trvalo. Výhoda je i vyšetření na bodystatu. Překvapilo mně, že už brzy mi začala váha klesat, pomalu, ale stabilně. Stačilo dodržovat jídelníček, dobu jídla a cvičení, to pro mně nebyl problém.Na konzultacích se mi dostala hodně informací i materálu, který mi zůstal a kdykoli se do něj můžu podívat.Když si okolí všimlo, že hubnu, řekla jsem kam chodím a kdo mi radí. Po skončení individuálního programu jsem si přibrala ještě pár konzultací navíc. A když budu potřebovat, určitě se na poradnu obrátím znovu. Poradně přeji hodně spokojených klientů.

Petra S. (34let)
Lenka Hudečková (52let)

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top