Petra S. (34let)

Home
Reference
Petra S. (34let)

Petra S. (34let)

Děkuji moc za sestavení jídelníčku na míru, teď už konečně vím, jak to má vypadat. Podle jídelníčku jedu hned, co jsem ho dostala a jsem moc spokojená. Moc se mi líbí, že mi tam zůstaly i ty věci, které normálně jím a naopak tam nemám to, co jsem vám řekla, že nemám ráda. Jsem teď mnohem ve větší psychické pohodě, protože už se nemusím trápit, jestli jsem si dala moc nebo málo a kilo jdou krásně dolů. Navíc zmizely i nezvladatelné chutě a mám víc energie a větší radost ze sebe. Takže v podstatě tohle pro mě není žádná dieta a je to stav, který je určitě udržitelný snad navždy (občas i zhřeším vínem nebo si dám nějakou grilovanou dobrůtku a vím, že to nemám zakázáno, jen to teď umím “vykompenzovat”). Ráda Vás budu dál doporučovat 😉

Jiřina Schneiderová (47 let)
Krátká Mirka (48 let)

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top