Jiřina Schneiderová (47 let)

Home
Reference
Jiřina Schneiderová (47 let)

Jiřina Schneiderová (47 let)

Celý život jsem oplácaná, baculatá, macatá, tlustá. Celý život se s tím peru, držím diety, poslouchám urážky a výkřiky mého těla o pomoc, protože nadváha mu dává zabrat.
Celý život se trápím a stydím za to, jak vypadám… Moje váha se bohužel vyšplhala vysoko a já se dostala do fáze, kdy jsem poznala, že si s tím sama neporadím.
A všimli si toho i mojí blízcí, snacha se synem se rozhodli podat mi pomocnou ruku a zaplatili poradenství v Nutrifitu ve Znojmě. Do péče si mě vzala paní Jančeková a přiznám se, že jsem měla strach – krásná štíhlá blondýnka a já – malá, tlustá .. Čekala jsem kázání, tabulky, příkazy, zákazy.. Ale byla jsem příjemně překvapená. Setkala jsem se s velice lidským a osobním přístupem. Zbavila se ostychu a strachu a první kila šla dolů. Není jich zatím moc, ale vím, že “odejdou” další a mě bude líp. Paní Jančeková mě naučila, jak správně jíst, vysvětlila mi spoustu věcí a co je pro mě nedocenitelné – je tu kdykoliv pro mě. Reaguje na mé e.maily, telefonáty.. vždy mi poradí.
Jsem ráda, že snacha vybrala právě Nutrifit. Jiřina Schneiderová
Maminka Aneta s dcerou Pavlínkou (7let)
Petra S. (34let)

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top