Lenka Hudečková (52let)

Home
Reference
Lenka Hudečková (52let)

Lenka Hudečková (52let)

Už dlouhá léta jsem se snažila hubnout. Ač jsem měla pocit, že už skoro nejím, stejně se váha nehýbala. Jsem (byla jsem) chronická dietářka. Jakmile se objevila nová dieta, tabletky, koktejly, všechno jsem vyzkoušela s nadějí, že teď to konečně vyjde. Bohužel vždy se dostavil jojo efekt a jediné co, tak jsem za ta léta utratila spoustu peněz.

Všude slibovali, že to půjde „samo“ a není to ani tak drahé. Ve skutečnosti všechny ty preparáty vyšly na tisíce korun. Nakonec jsem teda sedla na internet a řekla si, že tentokrát půjdu za odborníky. Dlouho jsem hledala, protože jsem našla hodně poradců, kteří neměli ani uvedeno, jaké mají vzdělání, nebo kde získali praxi. Toto jsem riskovat nechtěla. Když jsem pak našla poradnu Nutrifit, byla jsem nadšená a začala se rodit silná motivace. Trvalo mi asi dva měsíce, než jsem se odhodlala poslat email. I přesto, že jsem po všech těch neúspěšných pokusech zhubnout, byla velice skeptická, už na první konzultaci mě obavy opustili a s každou další lekcí jsem byla více než nadšená. Všechny rady nejen, že fungovaly, ale hlavně mi nebylo jen řečeno: „jezte toto“, ale hned mi bylo vysvětleno, co se v těle děje, proč a kdy mám co jíst a samozřejmě v jakém množství. Konzultace o mlsání, nebo psychické podpoře mám pořád při ruce. Ale musím, říct, že jsem se nikdy necítila líp! Šlo to bez sebezapírání, nemusela jsem trpět hlady, naopak jím víc, než kdy předtím, ale konečně chápu veškeré souvislosti ohledně zdravého stravování a už proto vím, že žádná dieta nikdy nemůže fungovat. Jediné co mě mrzí, že jsem poradnu neobjevila dříve, ušetřila bych si spoustu trápení, pocitů selhání a i peněz. Má investice do programu Exklusive je už navždy, ty informace a zkušenosti mi už nikdo nevezme 🙂 Jediné, co mi poradenství vzalo, tak 17kg čistého tuku a toho jsem se vzdala opravdu ráda 🙂 Děkuji tímto poradně za cenné rady a podporu. A přeji všem, co tápají, jako já dříve, aby našli odvahu a neztráceli čas s tím, co nefunguje a obrátili se na odborníky.

Krátká Mirka (48 let)
Manželé M.R. (54let) + J.R. (54let)

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top