Zdraví do škol v Pardubicích a ani my u toho nechyběly ;-)

Home
Akce
Zdraví do škol v Pardubicích a ani my u toho nechyběly ;-)

Zdraví do škol v Pardubicích a ani my u toho nechyběly ;-)

Tak jsme se i my holky z Nutrifitu sjely z Prahy, Zlína, Prostějova až do Pardubic.

Na skvělé základní škole, která usiluje o co nejlepší osvětu ve zdraví a výživě probíhal tématický týden věnovaný životnímu stylu. My tři z našeho týmu a mnoho dalších nadšených lektorů (ze všech koutů ČR) spolku Zdraví do škol jsme se společně po dva dny účastnili hravé edukace o Zdravíkově, městečku, které nosíme všichni ve svých dlaních a o tom, jak to ten děda Ručička dělá, že má už sto let a pořád má elánu a radosti ze života na rozdávání.

Děti ze všech 15-ti tříd základní školy navštěvovaly ulice Zdravíkova spolu s novými kamarády Zdravoušem a Zdravěnkou a dozvěděly se, do kterých ulic mají chodit jíst pravidelně a do kterých jen sem tam. Každá třída pak měla navíc jedno své užší téma ke zpracování dle jejich vlastní fantazie. A že výtvory dětí nám opravdu vzaly kolikrát dech. Jejich kreativita a nadšení nás ohromilo. Byl to zážitek.

Tak vážně díky Zdraví do škol, že jsi a že děti bavíš. Ta edukace s úsměvem a rozzářenýma očima jde pak tak nějak sama.

A díky ZŠ Pardubice Dubina, že ti na tvých dětech záleží.

Jsme hrdí, že toho můžeme být součástí a přispět i našimi znalostmi.

collage3

collage collage2
collage4

Předáváme dětem Zdraví do škol.

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top