Předáváme dětem Zdraví do škol.

Home
Akce
Předáváme dětem Zdraví do škol.

Předáváme dětem Zdraví do škol.

Veronika, Vendula, Martina a Kamila z naší poradny Nutrifit jsou členky a součástí metodického týmu “neziskovky”, dle nové terminologie spolku, který nese výstižný název ´Zdraví do škol´ z.s.

Cílem činnosti spolku je ozdravění jídelníčků dětí  zábavnou a hravou formou (při respektování všech odborných pravidel bez jakýchkoli alternativních neověřených metod). Snaha zapojit děti do pohybových aktivit pro radost a dobrou náladu. Zkrátka komplexní podpora zdraví, protože ZDRAVÉ DĚTI = ZDRAVÍ DOSPĚLÍ.

Krom interaktivních projektových dnů, které jsou u dětí velmi oblíbené, je možno uspořádat v rámci školy přednášku či besedu pro děti, workskop pro personál školy (učitele, pracovníky jídelny..), jak prakticky aplikovat odborné zásady, ale i diskuzi s rodiči nebo poskytnou individuální poradenství jednotlivým rodinám.

Jsme rády, že můžeme být u toho! A věříme, že společně se nám podaří předat dětem Zdraví do škol.

Více na www.zdravidoskol.cz

nutrifit zdravi do skol

Zdraví do škol v Pardubicích a ani my u toho nechyběly 😉
Kouzelné Vánoce

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top