Maminka Aneta s dcerou Pavlínkou (7let)

Home
Reference
Maminka Aneta s dcerou Pavlínkou (7let)

Maminka Aneta s dcerou Pavlínkou (7let)

“Z toho vyroste”. Věta, kterou jsem se nějaký čas uklidňovala sama i věta, kterou mi často říkalo okolí. Mírná nadváha mé dcery a obava z podcenění možného problému byla důvodem začít hledat pomoc.  Nechtěla jsem, aby se spolužáci dceři smáli a hlavně mi šlo o to, aby se do budoucna předešlo zdravotním problémům. Hledala jsem proto poradnu s erudovanými odborníky, určitou praxí a kvalitními výsledky a tak jsem se rozhodla kontaktovat poradnu Nutrifit .

První schůzka probíhala v přátelském prostředí, kde se dceři velmi líbilo. Já jako matka odcházela s velkou nadějí a podporou, že vše podchytíme a nejsem na to sama! Pod odborným dohledem a srozumitelným vysvětlením problémů i chyb v jídelníčku jsme začali s postupnými kroky napravovat, co nebylo ideální. Teď zpětně jsem spokojená já i náš pediatr, protože se dostavily pozitivní výsledky. Stálo to za to. Návyky nám zůstávají dál už automaticky a týkají se celé rodiny, ale nejedná se o žádný přísný režim, spíš šlo o drobné úpravy a pozvolnou změnu. Hlavně oceňuji, že nám bylo vše dopodrobna vysvětleno a vše jsme rozhodovali společně, žádná direktiva to nesmíte/musíte 🙂

Proto každému, kdo si není jistý správnou skladbou jídelníčku, nebo není spokojený se svou postavou, nebo potřebuje dodržovat dietní opatření z důvodu nemoci, tuto poradnu velmi doporučuji. Poradí, podpoří, budou v tom s vámi! Jsem ráda, že jsem náš problém nenechala náhodě a včas to řešila. Musím poděkovat Mgr. Veronice Mlčochové a její kolegyni Mgr. Martině Ševčíkové, našim výživovým poradkyním, které se dodnes zajímají o to, jak se Pavlínce daří, i když už nejsme úplně aktuální klienti. Děkujeme, Aneta s rodinou.

Spolupráce s firmou Maxion Wheels
Jiřina Schneiderová (47 let)

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top