Veronika Nedělníková (28let)

Home
Reference
Veronika Nedělníková (28let)

Veronika Nedělníková (28let)

Už nějakou dobu mě trápila moje váha, blížící se 70kg. Hlavní zvrat nastal, když jsem v únoru měla potvrzený termín svatby na konec června. Tehdy jsem sedla k počítači a našla stránky Nutrifit. Neváhala jsem a zavolala na uvedené číslo. Moje přání bylo prosté :” Za čtyři měsíce se vdávám a chci být krásná nevěsta.”

Respektive chci zhubnout 13kg tuku. Jiné metody hubnutí jsem nezkoušela, protože jsem tomu nikdy nevěřila. Přišlo mi to zbytečné vyhazování peněz za různé přípravky. Byla jsem přímo nadšená, že jsem do poradny začala chodit. Každá konzultace byla pro mě velice přínosná a srozumitelná. Vše mi bylo vysvětleno vyčerpávajícími odpověďmi. Nejzásadnější pro mě bylo, že za těch pár hodin návštěv, nepadla žádná negativní věta o neúspěchu typu:”kdyby se to nepovedlo, nemusí to vyjít, uvidíme jestli to stihneme atd.” Paní magistra mluvila tak, že to bude samozřejmost abych v červnu vážila 55kg (když se budu řídit jejími radami). To mě hodně “nakoplo”. A její přístup mě povzbuzoval stejně, jako ona sama. Ve svatební den jsem měla 54 kg! Jsem velice ráda, že jsem využila služeb poradny Nutrifit a paní magistře Mlčochové vděčná, že mě naučila zdravě žít a cítit se skvěle. Jakmile se zdravému životnímu stylu jednou naučíte, je to už na celý život. Tudíž není co znovu začínat, ale kdybych se měla ohlédnout zpět, bez váhání bych do toho šla znovu. Zdravý životní styl přímo šitý na míru je jediné účinné hubnutí na pořád. Vím o čem mluvím. Ten pocit radosti, že to prostě opravdu jde je skvělý.

Manželé M.R. (54let) + J.R. (54let)

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top