Pozvánka na zajímavou konferenci

Home
Akce
Pozvánka na zajímavou konferenci

Pozvánka na zajímavou konferenci

Konference Dialogem ke zdraví, 

18.10.2015 pořádá STOB ve spolupráci s Fórem zdravé výživy v IKEMu  konferenci Dialogem ke zdraví  Roztříštěnost názorů na výživu všude kolem nás je až neuvěřitelná. Na konferenci Dialogem ke zdraví bude možnost poslechnout si názory zastánců různých alternativních výživových směrů a názory odborníků.

Cílem konference je dát prostor všem, kteří mají zájem diskutovat o problematice výživy a o různých výživových směrech. Dnešní doba nabízí nespočet protichůdných doporučení, jak se co nejlépe a nejzdravěji stravovat. Proč jich je tolik a kde je pravda? Účastníci si sami udělají obrázek o tom, co je a co není vhodné právě pro ně.

Chceme seznámit s přístupy těch, kteří se ve výživě angažují a podporují určité směry a vyslechnout si ve vzájemné seriozní diskusi argumenty pro i proti. Na programu bude řada populárních témat, jako je syrová (raw) strava, bezlepková dieta, odkyselení organismu a podobně.

Konference je určena nejen odborníkům, ale všem, kteří se zajímají o výživu. Jídlo je součástí života nás všech a navíc velkou měrou ovlivňuje i naše zdraví, neměl by se tedy o výživu zajímat úplně každý?

konference_STOB

 

Halloween je tady, za dveřmi Vánoce
Přejeme pohodové léto!

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top