Ceník Znojmo

Home
Nabízíme tyto služby...
Ceník Znojmo

Výživové alias nutriční poradenství je obor, zasahující do všech oblastí prevence a medicíny. Vyžaduje adekvátní odborné vzdělání (v našem případě 3-5let na lékařské fakultě), znalost velkého množství faktů a jejich vzájemných vazeb, mnoho času na studium a sledování novinek a trendů.

My vám rády pomůžeme s mnoha vašimi přáními či trápeními v oblasti výživy, ať už s hubnutím, přibíráním či například se specifickými tzv. léčebnými dietami. Naše služby mohou být jednorázové či dlouhodobějšího charakteru. Konzultace, sestavení jídelníčků, plánů či zvýhodněné balíčky lze absolvovat i na dálku formou i-poradenství.

Uvedené ceny platí pro naši pobočku ZNOJMO.

Základní nabídka služebAccounts

Odborná konzultace

360 Kč

za hodinu

Při konzultaci Vám poradíme v jakékoli oblasti výživy, která Vás zajímá, trápí nebo cokoli Vám není jasné (např. potíže v hubnutí, co jíst v těhotenství, jaké tuky volit ve stravě, kdy a co jíst, zavádění příkrmů u dětí atd). 
Není nutné mít ani konkrétní dotaz, přijít můžete třeba se záznamem svého jídelníčku pro jeho zhodnocení/ozdravění.

240 Kč

za měření

Měření probíhá na přístroji Bodystat 1500 MDD.

Zjistíte podrobné složení Vašeho těla (tuk, voda, svaly…), jak rychlý máte metabolismus aj. Obdržíte přehlednou zprávu i s odborným vysvětlením.

Konzultace plus měření

500 Kč

1 hodina + 1 měření

Ušetřete 100 Kč

a přijďte na odbornou hodinovou konzultaci včetně diagnostického měření.

Jídelníčky a analýzyAccounts

1 550 Kč

Cena vychází z časové náročnosti na zpracování jídelníčku (cca 10 hodin práce)

1 550 Kč

Cena vychází z časové náročnosti na zpracování analýzy (cca 10 hodin práce)

Zvýhodněné balíčky služeb

Nabízíme cenově zvýhodněné balíčky služeb ve formě individuálních programůPokud Vám nevyhovuje základní nabídka konzultací či programů, vždy se lze se dohodnout na jinou variantu.

Na veškeré služby ve dvojicích sleva 10%.

Pro větší skupiny zájemců či firmy (3 a více osob), je možno připravit speciální balíčky služeb se slevou až 30 %. Výhodou skupinového programu je vzájemná podpora mezi členy, možnost radit si navzájem, vyměňovat si zkušenosti. Nevýhodou je, že Vaše osobní informace budou sdílet i ostatní a je těžké dosáhnout naprosto individuálního přístupu, tak jako je tomu při konzultaci s jednotlivci.

O kterou naši službu máte zájem?

Jméno*
Email*
Telefon*
Odkud jste

O jakou službu máte zájem?

Odborná konzultaceDiagnostické měřeníKonzultace + měřeníVariantní jídelníček "orientační"Individuální jídelníček na míruVýživová analýza včetně plánuIndividuální program MINIIndividuální program KLASIKIndividuální program EXKLUSIVEIndividuální program KLASIK+Poradenství na dálku i-ProgramZatím nevím/mám dotaz
Vaše zpráva

Top