Jak to u nás probíhá? Co Vás čeká?

Home
Články
Jak to u nás probíhá? Co Vás čeká?

Jak to u nás probíhá? Co Vás čeká?

Při první návštěvě je třeba získat co nejvíce informací o Vás: o Vašich stravovacích zvyklostech, zdravotním stavu, fyzické aktivitě a celkově o Vašem životním stylu (zaměstnání, časové vytížení, stres, kouření apod.). Také absolvujete vstupní měření na Bodystatu nebo Tanitě, což jsou diagnostické přístroje, které dokáží analyzovat složení těla (množství tuku v těle, aktivní tělesnou hmotu, obsah vody..). Bodystat používá mnoho profesionálních klinik a také jej můžete znát z pořadu „Jste to, co jíte“. Společně tak zjistíme, na co bude nutné se ve Vašem konkrétním případě nejvíce zaměřit.

Do příští lekce provedeme podrobnou analýzu Vašeho výživového a zdravotního stavu. Získáte detailní zprávu obsahující zhodnocení přijímaných živin, zda ve Vaší stravě něco přebývá či naopak chybí, kde shledáváme problémy a zdravotní rizika, co je naopak v pořádku, zhodnotíme Váš pitný režim, pohybovou aktivitu… Na základě této analýzy, vstupní konzultace a informací z měření na Bodystatu sestavíme Váš individuální výživový plán a optimální kroky pro dosažení stanoveného cíle. Získáte doporučení a návrhy, jak upravit jídelníček (složení, skladba, výběr potravin, množství) s cílem odstraněním nevhodných stravovacích návyků. Nastavíme vhodný rozvrh pohybových aktivit s ohledem na Vaše možnosti (kdy je nejlepší cvičit, co jíst před a po cvičení). Vše Vám bude podrobně a srozumitelně vysvětleno. Při každé lekci dostanete navíc edukační materiály pro lepší orientaci v probírané tématice

V dalších lekcích (kterých bude tolik a v takovém rozsahu, podle toho, kterou verzi programu zvolíte) se budeme neustále vracet k případně nastalým obtížím a hledat jejich řešení. Budeme nejen sledovat postupné úspěchy pravidelnými kontrolami (měřením, vážením aj.), ale také „ladit“ průběh samotného programu. Očekávat můžete Vám přizpůsobené postupné a pozvolné změny, žádná drastická omezení či striktní jídelníčky. Konkrétně si povykládáme, které potraviny upřednostňovat a kterým se raději vyhýbat. Probereme důležitost základních živin ve stravě, význam pitného režimu a vhodných nápojů. Poradíme Vám, jak mlsat a co dělat, když přijdou chutě. Doporučíme Vám vhodné recepty včetně surovin, které kupovat, dále jak se stravovat, když jste na cestách, dovolené, na návštěvě aj. Nevynecháme ani podstatnou součást úspěšnosti nového režimu, a to psychickou podporu a motivaci (jak dosáhnout spokojenosti a posílit své sebevědomí, jak umět zvládat své pocity, chutě aj.). Pochvalou a povzbuzením Vám bude jistě dobrý pocit z prvních úspěchů.

Na poslední lekci spolu shrneme úspěch celého programu a dostanete hodnotící zprávu. Také obdržíte přehledný materiál souhrn nejpodstatnějších rad. Navrhneme společně další možný postup či konzultace do budoucna, protože i nadále, po skončení programu, se na poradnu NutriFit můžete obrátit s jakýmkoli dotazem, například formou jednorázových konzultací. Poslední lekce není konec. Je to pokračování úspěšného začátku!

Bodystat – pomocník nejen při hubnutí
4/4 Nadváha a obezita / nejen estetický problém - Proč hubnout?

NIC VÁM NEUNIKNE

Dopřejte si novinky, tipy, recepty a další zajímavé informace z naší kuchyně. Doručíme vám je přímo do vaší emailové schránky. Stačí zadat váš email.

Nemějte obavy, nezahltíme vás. Informační emaily zasíláme průměrně 1x měsíčně a váš email je u nás v naprostém bezpečí (zásady ochrany osobních údajů).

Rubriky

Top